2017-ųjų spalio 9d. Marijampolės Atvirame jaunimo centre pilna įspūdžių! Jame ne tik startavo jaunųjų virėjų – konditerių kursai, bet ir buvo pristatytas naujasis centro logotipas. Naujas įvaizdis žada ne tik kitokį požiūrį į komunikaciją, bet ir pristato platesnį veiklų spektrą visuomenėje. Svarbiausi veiklos principai vis dar išlaikomi tie patys: atviras darbas su jaunimu ir jų įgalinimas jiems patraukliomis ir priimtinomis priemonėmis.

Centro kolektyvas, jau ne pirmą sezoną sutinkantis kartu, užtikrina kokybiškų ir saugių paslaugų teikimą. Taip pat, naujas internetinis puslapis suteiks galimybę ne tik patogiai sekti mūsų naujienas ir vykstančius procesus, bet ir leis tiesiogiai prisidėti prie jo kūrimo kiekvienam! Turi idėjų ar pasiūlymų – rašyk ir visada sulauksi atsakymo.

Technologijos vis daugiau užvaldo mūsų gyvenimus, tobulėjimas ir tiesioginė komunikacija interneto pagalba padeda nutiesti tiltus net ir skiriant dideliam atstumui, todėl tobulėjame ir stengiamės būti dar atviresni, dar produktyvesni ir svarbiausia modernesni! Jog kiekvienas klientas galėtų gauti paslaugas nepriklausomai nuo jo socialinio statuso, aktyvumo ar noro tobulėti. Tikimės, kad išlaikysime ryšį su jau esamais mūsų bendruomenės nariais ir tuo pačiu sulauksime naujų žmonių įsitraukimo. Laukiame tavęs kiekvieną darbo dieną nuo 15val.

Naujas logotipas simbolizuoja bendrumą tarp skirtingų, tačiau taip vienas kitą papildančių žmonių. Pabrėžia jų lygumą ir komandos jausmą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *