Marijampolės miestas ir toliau gražėja! Rugsėjo 21 – 25 dienomis Marijampolės moksleivių kūrybos centro skyrius Atviras jaunimo centras įgyvendino Jaunimo reikalų departamento prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projekto „Bendr(AUK)!“ veiklą ir organizavo praktinius užsiėmimus „Gatvės meno atlikimo metodika“, kurių metu jaunimas galėjo parodyti savo meninius gebėjimus piešiant ant sienos. Veikla vyko R. Juknevičiaus g. 26 prie vakarinės pastato sienos prieš Marijampolės moksleivių kūrybos centrą. Projektui įgyvendinti buvo pasitelkta Moksleivių kūrybos centro dailės būrelio vadovių Ernestos Boželytės – Liobienės ir Jūratės Lingienės pagalba, kurios nuo pat idėjos generavimo iki jos realizavimo buvo kartu su atviro jaunimo centro komanda už tai esame joms be galo dėkingi.
Projekto idėjos tikslas: vaikas – žmogus, kuris tarsi pasilypėjęs virš kasdienybės, gyvenimo, miesto dulkių laiko savo svajonę, laiko ir nepaleidžia, stebi, kaip vėjas išlaisvina jo kūrybiškumą. nes tik kūrybiškai žvelgdamas į pasaulį gali pakilti virš gyvenimo realybės, kasdienybės, buities ir sekti savo svajonių. Džiaugiamės, kad prie šios gražios idėjos prisijungė daug menui neabejingo jaunimo.
Norime padėkoti Marijampolės miesto savivaldybės administracijai, Marijampolės butų ūkiui ir namo gyventojams, be kurių pagalbos nebūtų pavykę įgyvendinti šio projekto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *